Lovas, lópatkós öntött fém hamutál, kopásnyomokkal, az egyik füle sérü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Lovas-lopatkos-ontott-fem-hamutal-kopasnyomokkal-az-egyik-fule-serult-13x13-cm~II2698007
2698007
12157
424
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Lovas, lópatkós öntött fém hamutál, kopásnyomokkal, az egyik füle sérült, 13x13 cm
: tm