1937-1949 Magyarországi Szociáldemokrata Párt tagsági könyv, benne szá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500018/1937-1949-Magyarorszagi-Szocialdemokrata-Part-tagsagi-konyv-benne-szamos-tagsagi-belyeggel-~II2699600
2699600
12618
424
Documents
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: 1937-1949 Magyarországi Szociáldemokrata Párt tagsági könyv, benne számos tagsági bélyeggel, kijáró lapokkal, kopott vászon-kötésben.
: ra