teáskanna és melegítő állvány, Jelzett alpakka. XIX. sz. 28 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/teaskanna-es-melegito-allvany-Jelzett-alpakka-XIX-sz-28-cm~II2695585
2695585
11686
424
Antique
Beschreibung: teáskanna és melegítő állvány, Jelzett alpakka. XIX. sz. 28 cm
: nagy_andras