cca. 1920 szlovák emlék, Tatranská Lomnica, festett üveg, kopott faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/cca-1920-szlovak-emlek-Tatranska-Lomnica-festett-uveg-kopott-fakeretben-d6cm~II2585608
2585608
11674
424
Antique
Beschreibung: cca. 1920 szlovák emlék, Tatranská Lomnica, festett üveg, kopott fakeretben, d:6cm
: nagy_andras