11639. 424. Gelaufene Fernauktion Antik
12 000 HUF
0 HUF
Réz lőportartó, XIX. sz., jelzett, nyakán florális motívumokkal díszített, kisebb sérülésekkel, horpadásokkal, forrasztott, h: 19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras