Eduard Weixelgärtner (1816-1873): Sok szerencsét (Viel Glück). Akvarellel színezett litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. J. Höfelich özvegy nyomása. Kissé foltos. 16x12,5 cm