10407.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
VA jelzéssel: Tájkép Akvarell, papír, 22x32cm, Üvegezett sérült keretben.