10342.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Perlmutter Izsák (1866-1932): Női portré. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel (?), üvegezett fakeretben, 24x19 cm