10315.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően XX. sz. első felében működött magyar festő: Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm