10333.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. magyar festő: Szerelmespár. Szén, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 55x45 cm