Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
26 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1910-40 k. működött magyar festő: Hegedülő fiú. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dublírozott. Dekoratív fakeretben. 60x48 cm