Olvashatatlan jelzéssel. Félakt. Olaj, vászon. keretben. 38x31 cm Kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Felakt-Olaj-vaszon-keretben-38x31-cm-Kis-serulesek~II2701055
2701055
10440
424
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel. Félakt. Olaj, vászon. keretben. 38x31 cm Kis sérülések
: karap_norbert