10455.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű (Anyák gyerekkel, Konyhai csendélet). Akvarell, vegyes technika, papír. Jelzett, számozott. Lapra ragasztva, 24x24 cm és 27,5x22 cm