10318.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm