10489.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm