10538.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Jelzés nélkül (Vasarely nyomán): Op-art kompozíció. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, hátoldali üveg sérült. 60x88 cm