10532.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Színes város. Olaj, papír, üvegezett fakeretben, 35,5x30 cm