10523.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Liszt Ferenc portréja. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 23x17 cm