Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-I-Miklos-orosz-car-Olaj-vaszon-Aprobb-horpadas-a-vasznon-Serult-keretb~II2685579
2685579
10324
424
36000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. 81x107cm
: nagy_andras