10527.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm