10525.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37×47 cm