10480.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 60x70 cm