10504.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Csendélet pohárral. Akvarell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 40x29,5 cm