10409.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
G.H. jelzéssel: Bástya részlet, olaj, farost, sérült keretben, 48x35 cm