Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 225

10339.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Jelzés nélkül: Szürrealista formák (kétoldalas mű). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 21×34,5 cm
10340.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Jelzés nélkül: Szürrealista lények. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34,5x21 cm
10341.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Perlmutter Izsák (1866-1932): Női portré. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel (?), üvegezett fakeretben, 24x19 cm
10342.

Rufpreis:
8 000 HUF
G...vári jelzéssel: Miért nem írnak az írók? (Mert ezek a gazkónyi keretlegények, vezérük a Balázs és Békeffi) Nagy formátumú karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, 41x30 cm
10343.

Rufpreis:
8 000 HUF
E.Z. Alex jelzéssel: Elvgren (Pin-up női akt). Olaj, vászon, javított, szakadással, 50x40 cm
10344.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
10345.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Voróczki E. jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton, sérült keretben, 23x17cm
10347.

Rufpreis:
8 000 HUF
Rausch jelzéssel: Népsziget, Margit sziget, Kálvária, Zugliget 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm, összesen: 4 db
10348.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Domjánné Waldmann Mária grafikus 3 db fametszetű levelezőlap 11x15 cm
10349.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Házak. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm
10350.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kondor Béla (1931-1972): Bohóc. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
10351.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF