cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) 5 db litográfia a Budapesti 1876-ois ár... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/cca-1900-Tikats-Adolf-1872-5-db-litografia-a-Budapesti-1876-ois-arvizrol-Jelzettek-a-duco~II2669597
2669597
10281
424
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) 5 db litográfia a Budapesti 1876-ois árvízről. Jelzettek a dúcon 17x27 cm-ig
: sza