10256. 424. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
0 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Havas tanya, 1970. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 35,5×46,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras