Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sajo-S-Geza-Asztali-csendelet-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-fakeret~II2698659
2698659
10230
424
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31×41 cm
: pk