Mészáros Jenő (1883-?): Téli verőfény. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergés). Hátoldalán Műcsarnok, Bp. kissé sérült raglapjával.60x50,5 cm