Koppány Attila (1947-): K16. Akril, vászon. Jelezve balra lent, a háto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Koppany-Attila-1947-K16-Akril-vaszon-Jelezve-balra-lent-a-hatoldalon-autograf-felirattal~II2694099
2694099
10141
424
120000
Beschreibung: Koppány Attila (1947-): K16. Akril, vászon. Jelezve balra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 50x50 cm
: nagy_andras