Gál József hilibi ( -mh.1847) Marosszék fő királybírója akvarell, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gal-Jozsef-hilibi-mh1847-Marosszek-fo-kiralybiroja-akvarell-jelzett-7x9-cm-Serulesek~II2640503
2640503
10082
424
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Gál József hilibi ( -mh.1847) Marosszék fő királybírója akvarell, jelzett 7x9 cm Sérülésekkel
: hsz