G. Szántó András (?-2002): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/G-Szanto-Andras-2002-Dombok-Olaj-farost-jelzett-Fa-keretben-34x62-5-cm~II2659313
2659313
10073
424
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: G. Szántó András (?-2002): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 34x62,5 cm
: pk