Duczon Elemér (?-): Szamos partja, Románia. Olaj, farost. Jelezve balr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Duczon-Elemer-Szamos-partja-Romania-Olaj-farost-Jelezve-balra-lent-a-hatoldalan-autog~II2699131
2699131
10052
424
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Duczon Elemér (?-): Szamos partja, Románia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. Kissé foltos. 32×26 cm
: pk