10019. 424. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Boldizsár István (1897-1984): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15,5x29 cm. Lap kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert