Adámi Sándor (1912 k.-1991): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Adami-Sandor-1912-k-1991-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-jelzett-papirra-kasirozva-Lap~II2675971
2675971
10002
424
Beschreibung: Adámi Sándor (1912 k.-1991): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. Lapszéli apró sérüléssel. 18,5×28 cm
: karap_norbert