17180.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.