Magyar Zsidó Almanach. I. évfolyam. Szerk.: Dr. Patai József. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomda. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé sérült borítóval