17090.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 3 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.