Bényi László - B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Benyi-Laszlo-B-Supka-Magdolna-Zichy-Mihaly-Bp-1953-Muvelt-Nep-Konyvkiado-Szamos-fe~II2698848
2698848
16667
424
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Bényi László - B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér, és egy szÃnes képtáblával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval. Megjelent 3000 példányban.
: hsz