16631.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Balázs Béla: Filmkultúra. (A film művészetfilozófiája). (Bp., 1948), Szikra. Első kiadás. Sérült kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó címlappal.