Stratz, Rudolf: Béka a Földön. Ford.: Sebestyén Károly. Milliók Könyve 152. sz. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Bayer Ágost munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.