17320.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Igaz történetek. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp.,1889, Révai (Pallas-ny.), (8)+227 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egy lap kijár.