17301.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
22
Kertész Imre: A kudarc. Regény. A szerző, Kertész Imre (1929-2016) Nobel- és Kossuth-díjas magyar író által DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalom. Első kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, benne néhány sérült lappal.