17395.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante, 1 t. + 198+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal. Számozott (1874.) példány, a szerző fényképével és saját kezű aláírásával.