Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.