17409.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
[Czuczor Gergely]: Czuczor költeményei. A költő arcképével és életrajzával. III. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, VIII+(4)+227 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésbe, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.