17313.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Bodnár Zsigmond: A népfajok sorsa és más kérdések. Bp., 1900, Pátria, (4)+224p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, régi iskolai bélyegzőkkel.