Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopáss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~27/Zsolnay-retro-pecsenyes-tal-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-36x26-cm~II2692022
2692022
11214
423
Beschreibung: Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 36x26 cm
: karap_norbert