11201. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz