Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~27/Viktoria-jelzett-talca-mitologia-jelenetes-irizalo-matricas-porcelan-talca-kopott-44x24~II2592516
2592516
11275
423
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm
: nagy_andras